Посміхнися світу — і він посміхнеться тобі!

Центр стоматології "ФомулаДент"
З турботою про красиву та здорову посмішку!
Залиште свій номер телефону і найближчим часом ми з вами зв'яжемось
Зателефонувати
+380672032233
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Close
Напишіть нам
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Центр стоматології "ФормулаДент" це найвища якість та доступна вартість послуг, дбайливий, підхід до кожного і новітні технології, які перетворять відвідування стоматолога у звичний комфортний процес навіть для найвибагливіших пацієнтів!
Наш людський організм - це єдине ціле і від стану здоров'я кожної його частини залежить здоров'я усіх інших частин. Команда лікарів нашого центру стоматології ставить перед собою завдання забезпечити здоров'я порожнини рота і це набагато більше, ніж просто лікування зубів. В нашому житті бувають різні ситуації, коли потрібне термінове тимчасове вирішення проблем із зубами і ми допомагаємо нашим клієнтам в цьому. Та все ж на першому місці для нас стоїть завдання - забезпечити здоров'я в майбутньому. Саме тому лікування зубів, консультації та профілактичні огляди персоналом нашого центру спрямовані на те, щоб Ваша посмішка завжди випромінювала здоров'я, радість і впевненість у собі.
Центр стоматології ФормулаДент пропонує Вам повний спектр стоматологічних послуг, таких як лікування зубів, професійна чистка, протезування, імплантація, лікування зубчиків у дітей, відбілювання і т.д. Завдяки найсучаснішому обладнанню і досвідченим спеціалістам лікування проходить якісно та безболісно!
 dentistry-in-Lviv-orthodontics-theraphy
Кваліфіковані фахівці нашого центру стоматології допоможуть Вам у лікуванні всіх поширених стоматологічних захворювань, нададуть повну консультацію, а також всі необхідні рекомендації в питаннях лікування та профілактики захворювань.
В нашому Центрі стоматології ФормулаДент застосовуються новітні методи дезінфекції. Стерилізація проводиться в сучасному автоклаві класу Б. Усі інструменти відкриваються в присутності пацієнта безпосередньо перед втручанням. Тому наші пацієнти відчувають себе в повній безпеці і захищеності!
Затишна атмосфера, світлі тони інтер'єру створюють максимально комфортним перебування клієнтів в нашому центрі стоматології
Ми піклуємось про Ваше здоров'я
Не забувайте, що раннє виявлення проблем допоможе вам зберегти красу і здоров'я ваших зубів надовго, тому не відкладайте відвідування у стоматолога. Звертайтесь до нашого центру і ми з радістю вам допоможемо!
Залишіть своє запитання
Наші контакти:
Телефон: +38 067 203 22 33, +38 073 203 22 33
Ел. пошта: formuladentclinic@gmail.com
м.Львів, вул. І. Пулюя 40