Посміхнися світу — і він посміхнеться тобі!

Центр стоматології "ФормулаДент" з турботою про красиву та здорову посмішку!
+38 067 203 22 33
+38 073 203 22 33
м.Львів, вул. І. Пулюя 40
Посміхнися світу — і він посміхнеться тобі!
Центр стоматології "ФормулаДент" з турботою про красиву та здорову посмішку!
+38 067 203 22 33
+38 073 203 22 33
м.Львів, вул. І. Пулюя 40
Залиште свій номер телефону і найближчим часом ми з вами зв'яжемось
Зателефонувати
+380672032233
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Close
Напишіть нам
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone

Ми піклуємось про Ваше здоров'я

Центр стоматології "ФормулаДент" це найвища якість та доступна вартість послуг, дбайливий, підхід до кожного і новітні технології, які перетворять відвідування стоматолога у звичний комфортний процес навіть для найвибагливіших пацієнтів!

Чому вибрати саме нас?

Доступні ціни
Найвища якість та доступна вартість послуг, дбайливий підхід до кожного і новітні технології, які перетворять відвідування стоматолога у звичний комфортний процес навіть для найвибагливіших пацієнтів!
Персонал
Кваліфіковані лікарі використовують самі передові зубозберігаючі методики, комплексний підхід, індивідуальні програми лікування з урахуванням особливостей пацієнта.
Сучасне обладнання
В арсеналі клініки сучасне обладнання, інноваційні апарати, сертифіковані матеріали виробництва Німеччини, Японії, США і вітчизняні матеріали, що позитивно зарекомендували себе.
Безпека
В нашому Центрі стоматології ФормулаДент застосовуються новітні методи дезінфекції. Стерилізація проводиться в сучасному автоклаві класу Б. Усі інструменти відкриваються в присутності пацієнта безпосередньо перед втручанням.

Ми пропонуємо всі види стоматологічної допомоги

Профілактика
Найнеобхідніша умова для здоров'я ваших зубів та ясен – це підтримка правильної гігієни ротової порожнини. Здорові зуби – це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття. Це ще й запорука повноцінного харчування і розбірливої мови. Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров'я Вашого організму в цілому.

Щоденна профілактика, у тому числі правильне чищення зубів, дозволяє запобігти розвитку захворювань ротової порожнини, і ця процедура є менш болісною, дорогою та проблемною, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії.

Між регулярними візитами до стоматолога кожен із нас має дотримуватися простих рекомендацій, що значно зменшують ризик розвитку карієсу, пародонтиту та інших захворювань ротової порожнини.

Терапевтична стоматологія
Терапевтична стоматологія займається вивченням і лікуванням захворювань зубів та ясен. Центр стоматології ФормулаДент надає весь спектр терапевтичних послуг, таких як:
  1. Діагностика, профілактика і лікування карієсу;
  2. Діагностика і лікування некаріозних захворювань зубів і ротової порожнини;
  3. Лікування кореневих каналів зубів;
  4. Профілактика і лікування захворювань пародонту;
  5. Лікування захворювань слизових оболонок ротової порожнини;
  6. Діагностика зубних захворювань, пов'язаних з іншими внутрішніми органами.
Сутність терапії зубів полягає у лікуванні консервативними методами, тобто такими, що не передбачають хірургічного втручання. Гадаємо, що в сучасному цивілізованому світі, мабуть, не існує жодної людини, що хоча би раз не відвідала б стоматолога-терапевта. Як би ми не доглядали за гігієною ротової порожнини, рано чи пізно встановлювати пломби доводиться усім.

За час існування стоматології прогрес надав нові можливості. Сьогодні ми активно використовуємо бормашини, які не завдають болісних відчуттів пацієнту. Пломби мають спеціальний склад або фотополімер, який застигає під впливом ультрафіолетового променю пристрою. Таким чином, більше немає потреби чекати, доки пломба стане твердою. Вживати їжу можна вже одразу після лікування.

Сучасні технології та методи лікування стоматологічних захворювань дозволяють проводити лікування абсолютно безболісно, з використанням безпечних, ефективних і якісних препаратів, а також досягати ідеального зовнішнього вигляду зубів після проведеного лікування. Запломбовані зуби, а також зуби після реставрації візуально ніяк не можна буде відрізнити від їх первозданного зовнішнього вигляду.
Дитяча стоматологія
Навчання дитини правильній гігієні ротової порожнини з ранніх років – це інвестиції в її здоров'я, які будуть приносити дивіденди протягом всього її життя. Почати можна з того, щоб подавати дитині приклад. Добре доглядайте за своїми власними зубами, і ви дасте їй зрозуміти, що гігієна ротової порожнини - це щось дуже цінне. Усе, що робить догляд за зубами веселим, наприклад, чищення зубів разом із дитиною або якщо ви дозволите їй самостійно вибрати зубну щітку, спонукає дитину правильно доглядати за зубами.
Ортодонтія
Ортодонтія - це розділ стоматології, що займається лікуванням дефектів розвитку зубів і щелепно-лицьового кістяка. Через нерівність зубів і порушень зубного ряду, зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, більше до наражаються на ризик раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м'язів при жуванні, що, у свою чергу, призводить до головного болю, синдрому скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), болю в області шиї, плечового суглоба і спини.
Завдяки ортодонтичному лікуванню, Ви можете поліпшити здоров'я ротової порожнини і зовнішність, а також отримати усмішку, яка прослужить Вам довгі роки.
Лікар-фахівець, який працює в цій області, називається ортодонтом. Ортодонт проходить курс спеціальної додаткової підготовки протягом двох і більше років після закінчення стоматологічного університету.
Нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді.
В центрі стоматології "ФормулаДент" пропонуємо найсучасніші методи і підходи в лікуванні ортодонтичних порушень та встановлення сучасних систем брекетів та знімних апаратів.

Якщо Вас турбують:
- Неправильний прикус у будь-якій його формі.
- Нестандартне розташування зубних дуг.
- Проблеми з диханням.
- Неправильне розташування одного або декількох зубів.
- Порушення жувальної або мовної функції.
- Неприродна форма одного або декількох зубів.
- Асиметрія обличчя.
- Ортодонтична підготовка перед протезуванням,
чи просто виникають питання, звертайтеся до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Імплантація
Найбільш надійним та зручним способом відновлення зуба чи зубних рядів на сьогоднішній день є імплантація. Вона допомагає нам відновити комфорт у повсякденному житті і впевненість у спілкуванні! Після імплантації Вам більше ніколи не доведеться соромитись своєї посмішки чи піклуватись про фіксацію протеза.
За своєю функцією Ви не зможете відрізнити імплант від справжнього зуба.
Зубні імплантанти - це металеві штифти або каркаси, які вживляють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези.
Prices for dental services
Service
Price
Professional oral hygiene
600
Coffee and lunch
All pdf material on e-mail
Individual consulting
Certificat
Відгуки наших пацієнтів
Привіт 👋 Дуже подобається лікування саме тут! Персонал центру стоматології "Формула Дент" справжні професіонали своєї справи! Атмосфера там дозволяє почувати себе наче вдома! Дякую Ірині Домбровській за майстерність і добре серце!!! Успіхів вам! Рекомендую!!!
Обслуговування в " Центрі стоматології " Формула Дент", перевершило всі мої очікування. Дуже задоволена сервісом. Спасибі! Рекомендую всім!!!
Ввічливий професійний персонал, все новеньке все свіженьке - Рекомендую. Доречі моя 6-ти річна донечка мала декілька знайомств з лікарями-стоматологами, але довірила свої зубки саме п. Ірині, котра працює в Центрі стоматології "ФормулаДент", до якої не боїся сідати в крісло - а це важливо.
Робив гігієну ротової порожнини. Задоволений повністю, відчистили навіть в тих місцях де в попередній клініці мене запевняли, що це неможливо! Ще розказали деякі цікаві моменти по догляду за зубами які я раніше незнав. Рекомендую однозначно!!!
Дуже вдячна центру стоматології «Формула дент» . Задоволена професіоналізмом лікарів, використанням сучасного методу лікування.Вражена стерильністю та доступними цінами.Дякую за турботу та індивідуальний підхід))
Залишіть своє запитання

Наші контакти:

Телефон: +38 067 203 22 33, +38 073 203 22 33
Ел. пошта: formuladentclinic@gmail.com
м.Львів, вул. І. Пулюя 40